Neohodnoceno

Nylonový obojek pro kočku se vzorem Summer

Nylonový obojek pro kočku s rolničkou, bezpečnostní gumičkou a QR kódem na identifikaci kočičky.

Obojky pro kočky mají jednotnou velikost: šířku obojku 10 mm, nastavitelnou délku 20-32 cm.

Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Kód: 9073
183 Kč –26 % 135 Kč
Kategorie: Obojky, vodítka, postroje
Položka byla vyprodána…
19547 nylonovy obojek pro kocku se vzorem summer
183 Kč –26 %

Černý obojek pro kočky Wau dog se vzorem Summer. Výborně vypadá a splňuje všechny požadavky vašich koček. Obojky Wau dog jsou navrženy pro jejich maximální pohodlí a bezpečnost. Díky gumičce při zapínání obojku se bude moci Vaše kočička vyvléci z obojku, pokud by se během toulek v přírodě pevně zachytila ​​obojkem o větev nebo jinou překážku. Pro ochranu volně žijících ptáků a drobných zvířátek je na našich límce zavěšena kovová rolnička.

Obojek má inovativní lehoučký hliníkový přívěšek s jedinečným QR kódem, díky kterému může nálezce, pokud by se kočička ztratila, kočičku snadno identifikovat a kontaktovat Vás.

Způsob použití QR kódu: Majitel zvířátka registruje své zvířátko na mezinárodní stránce https://animal-id.net/ nebo si stáhne aplikaci Animal ID App. Následně doplnění své kontaktní informace a veterinární dokumenty zvířátka. V případě ztráty domácího mazlíčka osoba, která ho najde, naskenuje QR kód z přívěsku a přejde na webovou stránku se všemi informacemi o domácím mazlíčkovi a jeho majiteli. Nálezce tak může zavolat samotnému majiteli domácího zvířete nebo zapnout geolokaci na svém smartphonu. V takovém případě obdrží majitel zvířete e-mail s umístěním, kde byla naskenována identifikační známka.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: